Párty stan výstavní 4x4m

Premium hliníkový
22 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

Pro cenovou nabídku potisku stanu vyplňte formulář

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

 

Přemýšlíte, jak zvýšit prodejnost Vaší firmy? Zaměření se na marketing je nejdůležitějším krokem k úspěchu. Víme, že obchodním cílem není zákazníka jen získat, ale také si ho udržet. Proto jsou marketing a inovace ve firmě velmi důležité. Dobrá reklama je jedním z nejdůležitějších úkolů úspěšného podnikání. Nabízíme vám Párty stan výstavní 4x4m pro úspěšnou prezentaci firmy. Plachtoviny jsou sešity z vysoce odolné plyeserové látky.

   

  Nepromokavost a pevnost střešní plachtoviny i bočních stěn je klíčem k dokonalému stanu. Prémiové stany o rozměru 4x4m jsme navrhli tak, aby se jednoduše skládaly a rozkládaly všude tam, kde si přejete vytvořit zastřešení. Dobře odolávají i povětrnostním podmínkám. Odolnost vůči UV záření je samozřejmostí každé plachtoviny. PVC vrstva garantuje dokonalé stínění a podlepené šití je zárukou nepromokavosti. 

    

   Sedm různých barev plachtovin si umíte přizpůsobit k prodávanému zboží nebo k barvám Vaší značky. Pro prodejní účely doporučujeme barvy: béžovou, bílou, černou. Pod těmito barvami se nezkresluje barva zboží, kterou zapříčiňuje sluneční záření. Stan Vám rádi potiskneme Vaśí grafikou a to již za několik dní. Dostanete tak stan s reklamou, který bude viditelný v davu vystavovatelů.

     

    Konstrukce stanu je nůžková, rozložení díky tomuto mechanismu je rychlé. Ve složeném stavu je výška konstrukce 2 metry. Celý stan stojí na tlustých hexagonových nožičkách. Kotvení je důležité i ten nejtěžší a nejdražší stan je třeba kotvit. 

      

     Síla větru do 70km/h nebude znamenat problém pro tento prémiový model promo stanu. Vyrobili jsme ho do extrémních podmínek. Zajisté oceníte jeho pevnou stabilitu během nepříznivého počasí. Stan se nebude posouvat při nárazech větru a odolá i silnému dešti. V zimních měsících je využívání stanu také možné, dokoce se ve stanu dá topit terasovými ohřívači.  


     Hodnocení klientů

     68 hodnocení, 4.9/5

     Parametry

     • Párty stan výstavní 4x4m, model premium hliníkový pro intenzivní použití při síle větru až do 70km/h!
     • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny, upevnění pomocí nylonového zipu + 8 kotevních kolíků a ochranný návlek (Bez potisku).
     • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
     • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
     • Rozměr složeného stanu 200x35x35cm.
     • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
     • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více.
     • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
     • Půdorys stanu: 400x400cm (16 m²)
     • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé.
     • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 205cm.