2x2m

Místo tisku
Výběr potisku
Počet
Celkem
Límec levý
Límec pravý
Límec zadní
Límec přední
Trojúhelník levý
Trojúhelník pravý
Trojúhelník zadní
Trojúhelník přední
Stěna: zadní
Stěna: v levo
Stěna: vpravo
Stěna: poloviční/pultová
Celkem s DPH:
1

Celoplošný sublimační potisk reklamního stánku

Nechte vyniknout Vaši značku na akcích, investicí do reklamního stanu ve firemních barvách as firemním logem!

Jak toho dosáhnu? S tím vám rádi pomůžeme...

Potisku stanů a jejich výrobě se věnujeme nějaký ten pátek. Může jít o malé logo, celoplošný potisk nebo stan ve speciální barvě, my to hravě zvládneme. Potisk realizujeme na polyesterovou látku která je hustě tkaná az vnitřní strany je do ní zapracována polyuretanová vrstva, která zajišťuje 100% nepromokavost plachtovin. Celý proces začíná vizualizací potisku. Vypracujeme Vám 2D vizualizaci dle vašich požadavků. Po odsouhlasení nejmenších detailů, schválení vizualizace a přijetí úhrady začínáme s výrobou potisku.

Podklady vytiskneme na transferový papír a pod tlakem a vysokou teplotou přeneseme inkoust na bílou látku. To je sublimační potisk. Dalším krokem je nastříhání látky kterou vyměříme podle rozměru a následně sešijeme. Sublimačně potlačujeme jen jednu stranu látky, ta druhá strana zůstane nepotištěná. Klíčovými výhodami sublimačního tisku jsou: možnost použít jakoukoli barvu, dlouhá životnost vytištěné barvy do látky, sytost barev, dokonalý výsledek.Grafické podklady

Výsledek potisku nejvíce ovlivňuje kvalita grafických podkladů. Nejvhodnější formát je soubor který je ve vektoru. V případě, že nedisponujete takovou grafikou, stačí nám zaslat to co máte a my ji překonvertujeme do požadované kvality. Jedná-li se o obrázkovou grafiku vysoké rozlišení fotky je nezbytné pro dosažení dokonalého výsledku. Fotky nebo obrázky s nízkým rozlišením se po zvětšení (na obrovský rozměr stanu) rozmažou a to snižuje reklamní potenciál stanu. Vytvořili jsme také šablony stanov které Vám po vyžádání zašleme. Do šablony si můžete dosadit grafiku a takto připravené podklady nám zaslat. Urychlíte tak proces výroby.

Čas výroby a cena potisku

Jelikož stánek vyrábíme individuálně pro Vás, doba výroby je delší. V průměru vyrobíme stan s potiskem od 1 do 3 pracovních týdnů po přijetí úhrady, a odsouhlasení finální vizualizace kterou Vám před zahájením výroby zašleme ke schválení. Cenu potisku neovlivňuje rozměr grafiky. Cenu si jednoduše umíte vypočítat na stránce výše, stačí si naklikat do konfigurátoru položky a výsledná částka se Vám spočítá. Cena stěny je stejná ať už potiskneme 1x1m nebo celou stěnu například 2x6m. Plachty potiskneme i od okraje po okraj a cenu neovlivňuje množství spotřebovaného inkoustu. 


Obrázky sú ilustračné!