Reklamní stan 4x6m

Premium hliníkový
34 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

Pro cenovou nabídku potisku stanu vyplňte formulář

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

 

Trhy nebo výstavy jsou skvělým místem pro zviditelnění vaší značky a zvýšení prodeje vašeho zboží. Reklamní stany 4x6m vytvářejí mobilní prostor pro každou příležitost. Výběrem vhodného stanu prezentujete své produkty a služby v atraktivním xusním prostředí. Rozhodující je, abyste udělali dobrý dojem a vytvořili perfektní atmosféru, na kterou budete vy i vaši hosté v dobrém vzpomínat. Během letních i zimních měsíců bude reklamní stan Váš skvělým pomocníkem.

   

  Výstavní stan je navržen tak, aby chránil před povětrnostními vlivy poskytuje optymální prostor pro Vás a vaše klienty. Kvalitní voděodolná látka polyesterová Oxford látka má PVC zátěr z vnitřní strany v barvě plachtoviny. Použitím střešní plachty a bočních stěn získáte perfektní místo, takže se nemusíte obávat vnějších prezentací.

    

   Atraktivní výběr barev a doplňků vám umožní vytvořit jedinečný a okouzlující vzhled na výstavách. Vyzor stanu si umíte také individuálně upravit podle svých představ. Realizujeme reklamní potisky na stany. Stačí nám zaslat grafiku a my se o všechno postaráme. Grafický návrh Vám bude zaslán do jednoho dne zdarma. Stan si umíte dokonale přizpůsobit k charakteru Vašeho podnikání. 

     

    Navzdory nízké hmotnosti je hliníková konstrukce velmi stabilní. Zvýšením tloušťky vnitřních profilů bylo dosaženo dokonalé stability a vysoké konstrukční pevnosti. Výhodou je rychlá manipulace. Díky nůžkovému systému není montáž a demontáž vůbec náročná. K rozložení stanu stačí jedna maximálně dvě osoby. Každý díl je šroubován.

      

     Externí prezentace spojuje nebezpečí povětrnostních podmínek, nepředvídatelných bouří v horkých letních dnech nebo mrazů a sněžení v zimě. Konstrukce je pevná a kvalitní. Je vyrobena z eloxovaného hliníku. Vnitřní tloušťka od 1,8 mm zajišťuje stabilitu a odolnost v náročnějších povětrnostních podmínkách. Vydrží sílu větru až do 70km/h


     Hodnocení klientů

     62 hodnocení, 5/5

     Parametry

     • Reklamní stan 4x6m, model premium hliníkový pro intenzivní použití při síle větru až do 70km/h!
     • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny, upevnění pomocí nylonového zipu + 8 kotevních kolíků a ochranný návlek (Bez potisku).
     • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
     • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více.
     • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé.
     • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
     • Rozměr složeného stanu 200x55x45x35cm.
     • Půdorys stanu: 400x600cm (24 m²)
     • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 71 kg.