Vystupte ze stínu

Reklamní stany s potiskem na míru jsou jedním z nejefektivnějších způsobů propagace vašeho podnikání během vnějších akcí nebo výstav.

Potisku reklamních stanů se věnujeme již dlouhá léta.

Se zkušeností víme, že stan potlačený grafikou přiláká několikanásobně více zákazníků.


Celoplošný potisk nebo decentní logo

Pracujeme jen s nejkvalitnějšími fóliemi a barvami na trhu. Realizujeme dva tipy potisků: nažehlovací potisk a sublimační potisk. Dokážeme potlačit každý centimetr plachtoviny na stanu.
Rýchle dodanie je naša priorita

Potisk realizujeme opravdu expresně rychle. Po dodání grafických podkladů a odsouhlasení vizualizace začínáme s výrobou ihned. Častokrát zákazníky tlačí termín akce nebo výstavy. Vždy děláme maximum proto, aby bylo vše dodáno a vyrobeno včas a podle představ. V dokonalé prezentaci je ukryt úspěch každého pradejce. Pracujeme na plné obrátky, abyste se úspěšně zpropagovali s promo stanem od nás.


Naše stany se stanou Vaším partnerem

Vyrábíme stany v různých provedeních, jedno však mají společné, jsou profesionální, rychlorozkládací a odolné. 

Stan se nekupuje na jednu sezónu či dvě. Značkový stan BRIMO se pyšní dlouhou životností plachtovin i konstrukce. Stojíme si za svým výrobkem, proto máte na stan 5 letou záruku. 
Neomezená barevnost reklamy na stanu

 Nažehlovací potisk funguje následovně: do fólie  se vyřízne vaše logo nebo nápis a pomocí tepelného lisu se nažehlí přímo na plachtovinu stanu. Na výběr máme 16 různých barev fólií. V případě, že Vaše logo obsahuje více barev, logo jednoduše vytiskneme na profesionální tiskárně na bílou fólii, vyřízneme a následně nažehlíme na plachtoviny stanu.

U nažehlovacího potisku se cena odvíjí od množství spotřebované fólie. Abychom Vám mohli cenu rychle vypočítat v programu, potřebujeme vytvořit 2D vizuál na základě vyplněného formuláře výše. 


BRIMO® přední výrobce reklamních stanů 

Reklamní promo stany jsou vynikajícím prostředkem pro přenosnou vnější expozici pro Váš podnik.

Stan lze postavit a připravit k použití během několika minut bez nářadí.Za dnešní podobu stanů vděčíme zákazníkům.

Díky zpětné vazbě stále vylepšujeme a zdokonalujeme stany BRIMO, abychom si udrželi lídr na trhu. Pevnost, odolnost, jednoduchá manipulace a cenová dostupnost jsou naše hlavní body, na které klademe důraz při výrobě reklamních stanů